تَـــوانـــا بُـــوَد هَـــر کـــه دانـــا بُـــوَد
 • همایش بین‌المللی تجارت و اقتصاد الکترونیکی

  نهمین همایش ملی و سومین همایش بین‌المللی تجارت و اقتصاد الکترونیکی با هدف بررسی چالش‌ها و فرصت‌های کارآفرینی در حوزه فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیکی در ایران برگزار خواهد شد.

  ادامه‌ی مطلب
 • برگزاری مسابقات استارت‌آپی

  رویداد مسابقه کسب‌وکارهای نوپا توسط انجمن علمی تجارت الکترونیکی ایران، با تمرکز بر مباحث تجارت الکترونیکی، بانکداری الکترونیکی و کاربردهای نوین در بخش صنعت برای اولین بار در ایران در تابستان 1397 برگزار خواهد شد.

  ادامه‌ی مطلب
 • حمایت از پایان‌نامه‌ها

  انجمن علمی تجارت الکترونیکی ایران در راستای تشویق پژوهشگران حوزه‌ی فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیکی، اقدام به حمایت از پایان‌نامه‌های دانشجویان کارشناسی ارشد و دکترا می‌نماید.

  ادامه‌ی مطلب
اطلاعیه‌ها

برنامه‌ها و رخدادهای آتی

حدود 4 ماه دیگر
تدوین شاخص‌‏های سنجش تجارت الکترونیکی در ایران
حدود 4 ماه دیگر
برگزاری کنفرانس بین‌‏المللی اینترنت اشیا
حدود 7 ماه دیگر
راه‌‏اندازی مجله علمی پژوهشی گواهی و امضای دیجیتال با انجمن سردفتران
حدود 7 ماه دیگر
راه‌‏اندازی مجله علمی پژوهشی کسب‌وکار الکترونیکی
حدود 11 ماه دیگر
انجام مراحل اجرایی راه‌‏اندازی شهرک فن‌‏آوری، نوآوری و تجاری
حدود 1 سال دیگر
برگزاری دوره‌‏های تجارت الکترونیکی؛ کسب‌وکار الکترونیکی؛ بانکداری الکترونیکی
حدود 1 سال دیگر
برگزاری مسابقه کسب‌وکارهای نوپا (مسابقه استارت‌آپی)

کوتاه از انجمن علمی تجارت الکترونیکی ایران

انجمن علمی تجارت الکترونیکی ایران به منظور گسترش، پیشبرد و ارتقای علمی تجارت الکترونیکی و توسعه کیفی نیروهای متخصص و بهبود بخشیدن به امور آموزشی و پژوهشی در زمینه تجارت الکترونیکی، تأسیس شده است. درخواست تأسیس این انجمن در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۱۰ در کمیسیون انجمنهای علمی ایران مستقر در وزارت علوم، تحقیقات و فناوری پس از بررسی، تصویب و طی نامه شماره ۳/۲۴۱۶ مورخ ۱۳۸۸/۴/۲۲ به هیئت مؤسس ابلاغ شد. لذا هیئت مؤسس پس از انجام اقدامات و هماهنگی‌های لازم، انجمن علمی تجارت الکترونیکی ایران را در تاریخ 18/5/1389 در اداره ثبت شرکت‌‏ها با شماره 26035 به ثبت رساند و انجمن از تاریخ 19 مردادماه 1389 رسماً کار خود را آغاز نمود.

درباره‌ی انجمن

فصل‌نامه علمی-آموزشی تجارت الکترونیکی

فصل‌نامه‌ی علمی-آموزشی تجارت الکترونیکی به صورت فصلی و در بازه‌های زمانی سه ماهه با هدف ارایه‌ی مطالب آموزشی و علمی پیرامون آخرین پیشرفت‌های حوزه‌ی تجارت الکترونیکی به مخاطبان ارایه می‌شود. در این فصل‌نامه، رویکردهای فنی، تکنیکی، کاربردی و مدیریتی در حوزه‌های مورد بررسی، با هدف آشنایی مخاطبان ارایه می‌گردد.

فهرست همه‌ی فصل‌نامه‌ها

ماهنامه دولت الکترونیکی

انجمن علمی تجارت الکترونیکی ایران با همکاری دفتر توسعه دولت الکترونیکی وزارت بازرگانی در راستای تحقق اهداف کلان دولت الکترونیکی در بخش بازرگانی کشور، اقدام به انتشار ماهنامه دولت الکترونیکی نموده است. این ماهنامه با هدف روشن نمودن هر چه بیشتر اذهان مدیران، کارشناسان و کارکنان درون سازمانی و برون سازمانی وزارت بازرگانی، با محوریت بررسی مفاهیم کلیدی در توسعه دولت الکترونیکی همچون آمادگی الکترونیکی، امنیت و اعتماد و به منظور شناسایی فناوری‌های جدید در جهت پیاده‌سازی پروژه‌های دولت الکترونیکی از قبیل هوش تجاری و انباره ‏‏های داده تحلیلی، منتشر می شود.

فهرست شماره‌های ماهنامه