انجمن علمی تجارت الکترونیکی ایران در راستای تحقق اهداف کلان به ‌منظور گسترش، پیشبرد و ارتقای علمی تجارت الکترونیکی و توسعه کیفی نیروهای متخصص و بهبود بخشیدن به امور آموزشی و پژوهشی در زمینه‌ تجارت الکترونیکی با همکاری شرکت گسترش الکترونیک مبین ایران در جهت بهره‌گیری از توان و ظرفیت بالقوه دانشگاه‏‌ها و تشویق دانشجویان به انجام تحقیقات و پروژه‌‏های کاربردی مورد نیاز حوزه فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیکی، از پایان‏‌نامه‌های دانشجویان دکتری و کارشناسی ‏ارشد گرایش‏‌های مختلف رشته‌‏های مهندسی فناوری اطلاعات، مدیریت فناوری اطلاعات، کامپیوتر، مهندسی برق و الکترونیک، مهندسی صنایع، اقتصاد، مدیریت و... حمایت به‌عمل می‌‏آورد.

هدف از این طرح، شناسایی و معرفی اساتید و دانشجویان مستعد و علاقه‌مند در زمینه‏‌های مرتبط و استفاده از نظرات و تخصص آن‏‌ها، توسعه همکاری‌های علمی و پژوهشی، هدایت و بهره‌برداری از پایان‌نامه‌های تحصیلات تکمیلی در راستای حل مسائل حوزه فناوری اطلاعات به ویژه تجارت الکترونیکی و استفاده از پتانسیل‌های موجود در دانشگاه‌ها می‌‏باشد.

توجه: درخواست‌کنندگان لازم است عضو انجمن علمی تجارت الکترونیکی ایران باشند. لذا اگر متقاضی عضو انجمن نیست، به صفحه اصلی سایت در قسمت عضویت مراجعه و عضو انجمن شود و سپس درخواست را ارسال نماید.

0 نظر   |    شنبه، 20 خرداد 1396 12:14

نظرها

ارسال یک نظر

تذکر: تگ‌های اچ‌تی‌ام‌ال مجاز نیستند