لغو برگزاری نمایشگاه شهر آینده

به اطلاع کلیه‌ی اعضای محترم انجمن و مخاطبین گرامی می‌رساند، نمایشگاه شهر آینده که پیش از این قرار بود در بهمن‌ماه سال جاری در شهر آفتاب تهران برگزار شود، به دلیل مشکلات مربوط به به برگزارکننده و عدم هماهنگی لغو شده است.

جلسه کمیسیون اقتصادی دیجیتالی کمیته ایرانی ICC با حضور انجمن علمی تجارت الکترونیکی ایران

جلسه كميسيون اقتصاد ديجيتالي كميته ايراني ICC، روز سه شنبه پنجم دی ماه ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۳۰ الی ۱۶:۳۰ در سالن جلسات طبقه ششم اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران به ریاست دکتر عبداله‌زاده دبیر کمیسیون برگزار می‌شود.

درج بدون مجوز لوگوی انجمن علمی تجارت الکترونیکی ایران برای کنگره تجلیل از یکصد مدیر شایسته ملی

به اطلاع کلیه‌ی مخاطبان و اعضای محترم می‌رساند، کنگره‌ی تجلیل از یکصد مدیر شایسته ملی، بدون اخذ مجوز از انجمن علمی تجارت الکترونیکی ایران اقدام به درج لوگوی این انجمن در مکاتبات و وب‌سایت خود کرده است؛ بدینوسیله هر گونه حمایت یا ارتباط این انجمن با کنگره مذکور تکذیب شده و به اطلاع می‌رساند درج نام و لوگوی انجمن علمی تجارت الکترونیکی ایران بدون مجوز بوده و مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد.

جلسات اتاق فکر تدوین دستور کار دسترسی آزاد به اطلاعات

نخستین جلسه هم‌اندیشی در خصوص چگونگی و مراحل آزادسازی اطلاعات با حضور مهندس محمد صفری، معاون مرکز توسعه سیاست‌های راهبردی وزارت راه و شهرسازی، سیدحسین پاریاب دبیرکل انجمن علمی تجارت الکترونیکی ایران، تایماز سیدمصطفایی مدیر عامل شرکت همراه مدیریت آرمانی و جمعی از کارشناسان حوزه آی‌تی در محل انجمن کلید خورد

برگزاری همایش ملی تجارت و اقتصاد الکترونیکی در تیرماه 1397

نهمین همایش ملی و سومین همایش بین المللی تجارت و اقتصاد الکترونیکی با هدف بررسی چالش‌ها و فرصت‌های کارآفرینی در حوزه فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیکی در ایران برگزار خواهد شد. یکی از اهداف اصلی همایش نهم حضور شرکت‏ها و استارت‌آپ‌های موفق ایرانی فعال در حوزه فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیکی به خصوص کارآفرینان جوان و سرمایه‏‌گذاران فعال در حوزه کسب‌‌وکارهای اینترنتی در داخل و خارج از کشور جهت تبادل اطلاعات و ایده‌ها می‌‏باشد.


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | صفحه‌ی بعدی