تشکیل جلسه هیئت مدیره انجمن در مرکز ملی شماره‌گذاری کالا و خدمات ایران

جلسه‌ی هیئت مدیره‌ی انجمن علمی تجارت الکترونیکی ایران در محل مرکز ملی شماره‌گذاری کالا و خدمات ایران با حضور دکتر مفتح رئیس هیئت مدیره انجمن و رئیس هیئت مدیره شرکت بصیر، دکتر معمارنژاد نایب رئیس هیئت مدیره انجمن و معاون بانکی، بیمه و شرکت‌های دولتی وزارت امور اقتصادی و دارایی، دکتر فلاح عضو هیئت مدیره انجمن و مهندس پاریاب دبیرکل انجمن علمی تجارت الکترونیکی ایران و مدیرعامل مرکز ملی شماره‌گذاری کالا و خدمات ایران برگزار شد.

برگزاري اولین همایش "کارآفرین خود باشید" در مرکز ملی شماره گذاری کالا و خدمات ایران با سخنرانی دبیر کل انجمن

در راستای یکی از استراتژی های رئیس GS1 ایران در خصوص معرفی استانداردهای بین المللی در حوزه تجارت الکترونیکی برای استفاده کسب و کارها و رونق اقتصادی، مرکز ملي شماره گذاري كالا و خدمات ايران اولین همایش خود در خصوص کارآفریني و توسعه کسب و کارهای اینترنتی را برگزار نمود.

همکاری‌های مشترک انجمن علمی تجارت الکترونیکی ایران، GS1 ایران و GS1 بین‌المللی

رییس GS1 ايران امروز 29 شهریورماه 1397 مطابق با ٢٠ سپتامبر ٢٠١٨ با ميگوئل لوپرا رییس GS1 جهاني در خصوص همکاری‌های مشترک دیدار و مذاکره کرد. در این دیدار که در گردهمایی کشورهای آسیا و اقیانوسیه سال 2018 در هتل هایت ماکائو برگزار شد، آقای میگول لوپرا حمایت خود را از برگزاری رویدادهای GS1 ایران اعلام نمود

برگزاری جلسه کارگروه بازار الکترونیکی بین بنگاهی (B2B) با ایجاد زبان مشترک در مبادلات (بر اساس کدینگ کالا و خدمات)

نخستین جلسه‌ی کارگروه بازار الکترونیکی بین بنگاهی با Solution Provider/Partnerها در مرکز ملی شماره‌گذاری کالا و خدمات ایران برگزار شد. شایان ذکر است برای همکاری‌های بیش از پیش با SPهای مرکز تاکنون سه کارگروه تحت عناوین: 1. شناسنامه‌دار کردن فرش دست‌باف، 2. بازار خرده‌فروشی کالاها و 3. بازار الکترونیکی بین بنگاهی تشکیل شده است.

مراسم تقدیر و تجلیل از همکاران خلاق، نوآور و زحمت‌کش مرکز ملی شماره‌گذاری کالا و خدمات ایران

طی مراسمی در روز 29 مرداد 1397 به مناسبت تقدیر از عملکرد سه ماهه‌ی همکاران مرکز در دوره‌ی جدید مدیریت عامل و نیز به مناسبت ایام خجسته‌ی اعیاد قربان و غدیر از برخی از همکاران مرکز تقدیر به عمل آمد.

دیدار دبیرکل انجمن علمی تجارت الکترونیکی ایران با دکتر محمدمهدی بهکیش

دبیرکل انجمن علمی تجارت الکترونیکی ایران و جمعی از مدیران مرکز ملی شماره‌گذاری کالا و خدمات ایران روز دوشنبه 29 مردادماه 1397 با حضور در کمیته‌ی ایرانی اتاق بازرگانی بین‌الملل (کمیته ایرانی ICC) با دکتر محمدمهدی بهکیش نایب رییس و دبیر کل کمیته‌ی ایرانی ICC دیدار کردند

لغو برگزاری نمایشگاه شهر آینده

به اطلاع کلیه‌ی اعضای محترم انجمن و مخاطبین گرامی می‌رساند، نمایشگاه شهر آینده که پیش از این قرار بود در بهمن‌ماه سال جاری در شهر آفتاب تهران برگزار شود، به دلیل مشکلات مربوط به به برگزارکننده و عدم هماهنگی لغو شده است.

جلسه کمیسیون اقتصادی دیجیتالی کمیته ایرانی ICC با حضور انجمن علمی تجارت الکترونیکی ایران

جلسه كميسيون اقتصاد ديجيتالي كميته ايراني ICC، روز سه شنبه پنجم دی ماه ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۳۰ الی ۱۶:۳۰ در سالن جلسات طبقه ششم اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران به ریاست دکتر عبداله‌زاده دبیر کمیسیون برگزار می‌شود.


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | صفحه‌ی بعدی