سومین همایش علمی - پژوهشی اقتصاد پنهان

سومین همایش علمی - پژوهشی اقتصاد پنهان توسط ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز با مشارکت انجمن علمی تجارت الکترونیکی ایران و همکاری دانشگاه ها و مراکر علمی در تاریخ 28 آذر 1401 برگزار می شود

فصلنامه علمی پژوهش های اقتصادی (رشد و توسعه پایدار)

پیرو همکاری های انجمن با دانشگاه ها و مراکز علمی تحقیقاتی برای انتشار فصلنامه های علمی، پنجمین همکاری فیمابین انجمن علمی تجارت الکترونیکی ایران با پژوهشکده اقتصاد دانشگاه تربیت مدرس برای انتشار فصلنامه علمی پژوهش های اقتصادی (رشد و توسعه پایدار) صورت پذیرفت.

پرسش نامه میزان رضایتمندی اعضای انجمن علمی تجارت الکترونیکی ایران از عملکرد انجمن در سال 1400

عضو محترم انجمن: این پرسشنامه به منظور اطلاع از میزان رضایت اعضا از عملکرد انجمن در سال 1400 می باشد. خواهشمند است تمام پرسش‌ها را با دقت مطالعه فرموده و از ميان گزینه‌های پیشنهادی، گزینه ای را که به دیدگاه شما نزدیکتر است، انتخاب كنيد. بدیهی است، پاسخ های شما انجمن را در برنامه‌ريزي براي دستیابی به نتایج بهینه یاری خواهد كرد. يادآور مي‌شود، تمام پاسخ‌ها محرمانه تلقی شده و پرسشنامه شما به همراه سایر پرسشنامه ها به صورت کلی بررسی می شود. از اینکه وقت خود را صرف پاسخگویی می‌كنيد. سپاسگزاريم.

فصلنامه علمی توسعه و سرمایه

اولین شماره فصلنامه علمی توسعه و سرمایه در سال 1401 منتشر شد. این فصلنامه کار مشترک دانشگاه شهید باهنر کرمان و انجمن علمی تجارت الکترونیکی ایران می باشد.


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | صفحه‌ی بعدی