انجمن علمی تجارت الکترونیکی ایران در راستای تحقق اهداف کلان خود و به ‌منظور گسترش، پیشبرد و ارتقای علمی تجارت الکترونیکی و توسعه کیفی نیروهای متخصص و بهبود بخشیدن به امور آموزشی و پژوهشی در زمینه‌ تجارت الکترونیکی با همکاری شرکت گسترش الکترونیک مبین ایران در جهت بهره ‏گیری از توان و ظرفیت بالقوه دانشگاه‏ها و تشویق دانشجویان به انجام تحقیقات و ‏ پروزه های کاربردی مورد نیاز در حوزه فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیکی، از پایان‏ نامه ‏های دانشجویان دکتری و کارشناسی ‏ارشد گرایش‏های مختلف رشته‏ های مهندسی فناوری اطلاعات، مدیریت فناوری اطلاعات، کامپیوتر، مهندسی برق و الکترونیک، مهندسی صنایع، اقتصاد، مدیریت و ... حمایت بعمل می‏ آورد. 

هدف از این طرح، شناسایی و معرفی اساتید و دانشجویان مستعد و علاقه ‏مند در زمینه‏ های مرتبط و استفاده از نظرات و تخصص آن‏ها، توسعه همکاری ‏های علمی و پژوهشی، هدایت و بهره ‏برداری از پایان ‏نامه ‏های تحصیلات تکمیلی در راستای حل مسائل حوزه فناوری اطلاعات به ویژه تجارت الکترونیکی، استفاده از پتانسیل ‏های موجود در دانشگاه ‏ها و تسهیل ارتباط صنعت با دانشگاه می‏باشد.

 

لذا در صورت کاربردی شدن طرح، از دانشجو به عنوان مشاور ارشد طرح دعوت بعمل آمده و در صورت توافق طرفین امکان جذب ایشان برای اجرای طرح و پروژه های مرتبط فراهم خواهد شد.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر، دانشجویان می توانند با شماره تلفن‏های 88991540 و 88991560 تماس حاصل نمایند.

 

توجه: درخواست کنندگان لازم است عضو انجمن علمی تجارت الکترونیکی ایران باشند. لذا اگر متقاضی عضو انجمن نیست، می تواند به صفحه اصلی سایت در قسمت عضویت مراجعه و عضو انجمن شده و سپس درخواست خود را ارسال نماید.