معرفی سامانه مستندات علمی و پژوهشی

سامانه  ترینداک امکان دسترسی ذی‌نفعان به مستندات پژوهشی موسسه مطالعات و پژوهش‌های بازرگانی و همچنین سایر سازمان‌های مرتبط در حوزه‌‌های اجرایی و پژوهشی را فراهم می‌کند

سلسله گزارشات آمایش سرزمین (ادبیات نظری)

اعضای محترم انجمن، به نظر شما فناوری اطلاعات و تکنولوژی های نوین مانند اینترنت اشیا، هوش مصنوعی و ... چه نقشی می توانند در آمایش سرزمین داشته باشند و چه راهکارهایی می تواند به استفاده بهینه از منابع کمک نماید. اعضای محترم انجمن می توانند نقطه نطرهای خود را به آدرس الکترونیکی انجمن ارسال دارند. به بهترین ایده ها جوایز نفیسی اهدا خواهد شد. 

info@ieca.ir

سند تحول نظام توزیع کالا در ایران

از اعضای محترم انجمن دارای ایده های نوین برای بهبود نظام توزیع کشور با استفاده از فناوری اطلاعات دعوت می شود ایده ها و نقطه نظرهای خود را برای انجمن ارسال نمایند. ایده های شما در انجمن بررسی و در صورت تایید در الکترونیکی کردن فرآیندها از ارائه کننده ایده در انجام طرح به عنوان همکار استفاده خواهد شد.

معرفی کتب ارزیابی طرح های اقتصادی (منبع دانشگاهی) توسط عضو هیئت مدیره انجمن علمی تجارت الکترونیکی ایران

كتب حاضر ضمن آنكه تصويري از ماهيت، ابعاد و مفاهيم مورد نياز در ارزيابي تبعات اجتماعی و فرهنگي فعاليتهاي اقتصادي و روش شناسي شناسايي، پايش و نحوه ارزيابي آنها را در اختيار خوانندگان قرار دهد

حمایت انجمن علمی تجارت الکترونیکی ایران از برگزاری یازدهمین کنفرانس بین المللی کامپیوتر و مهندسی دانش

این کنفرانس در شروع دهه دوم فعالیت خود علاوه بر اهداف قبلی، دو سیاست ارتقای علمی کنفرانس در سطح ملی و بین‌المللی و نیز توسعه روابط با صنایع مرتبط جهت افزایش پژوهش‌های کاربردی را دنبال می‌کند. 

حکمرانی اینترنت، ضرورتی ملی

امروزه کشورها به دنبال سازماندهی حکومت خود با حفظ اصول کلیدی شفافیت، یکپارچگی و مسئولیت پذیری دوگانه بین مردم و جامعه با بهره گیری از فناوری های دیجیتال و سازوکار اینترنت هستند.

تا سال ۱۴۰۴ می‌توان به تحقق سهم ۱۰ درصدی اقتصاد دیجیتال از اقتصاد کل کشور امیدوار بود.

دکتر نیلوبر مراد حاصل عضو هیئت مدیره انجمن علمی تجارت الکترونیکی ایران به نقش فناوری اطلاعات و ارتباطات به کسب سهم ۶.۵ درصدی اقتصاد دیجیتال از اقتصاد کشور اشاره کرد و گفت: تا سال ۱۴۰۴ می‌توان به تحقق سهم ۱۰ درصدی اقتصاد دیجیتال از اقتصاد کل کشور امیدوار بود.


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | صفحه‌ی بعدی