به گزارش شبکه خبری ICTPRESS به نقل از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، همراه اول در راستای تکمیل زنجیره ارائه خدمات رومینگ به صرفه در دنیا، این بار «بسته های تخفیفی اینترنت رومینگ» خود را برای استفاده در 44 کشور از جمله ترکیه و عراق تعریف و طراحی کرد.

بر این اساس همه مشترکان دائمی و اعتباری همراه اول که قصد عزیمت به کشور های منطقه از جمله عراق، ترکیه، امارات یا کشورهای اروپایی، آسیایی و آفریقایی را دارند، می توانند پیش از سفر خود یکی از بسته های مقرون به صرفه اینترنت رومینگ دور دنیای همراه اول در مقایسه با اپراتورهای خارجی را از طریق فروشگاه آنلاین همراه اول، شماره گیری کد دستوری *10*29*131# یا از طریق اپلیکیشن همراه من انتخاب و فعال کنند تا در طول سفر خود نه تنها نیاز به خرید سیمکارت خارجی نداشته باشند بلکه از ارزان‌ترین تعرفه ارتباطی نیز برخوردار شوند.

همراه اول در حال حاضر 3 بسته اینترنت رومینگ دور دنیا تعریف و طراحی کرده که در 44 کشور و 62 اپراتور بین المللی قابل استفاده است. با خرید این بسته ها، حتی با تغییر کشور هم می توانید مجدد به اپراتورهای طرف قرارداد اینترنت همراه اول وصل شوید و به ادامه استفاده از بسته بپردازید.

با خرید این بسته ها، سرویس رومینگ مشترکان بصورت خودکار فعال می شود و همچنین جهت تسهیل، امکان خرید و هدیه از ایران از طریق خانواده و دوستان نیز فراهم خواهد بود.

 

 


برگرفته از: ictpress.ir