به گزارش شبکه خبری ICTPRESS به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پست، به دنبال تکالیف مندرج در ابلاغیه حکم وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به مدیرعامل شرکت ملی پست، ساختار سازمانی جدید شرکت ملی پست تهیه و به تصویب سازمان امور اداری و استخدامی کشور رسید.
بر اساس این گزارش، تحول ساختاری در شبکه پستی کشور، تحقق پست هوشمند با بهره گیری از فناوری های نوین، ارتقای کیفیت خدمات، توسعه سرویس های نوین پستی، افزایش بهره‌وری و ارتقای زیرساخت های شبکه پستی کشور به عنوان بستر توسعه اقتصاد دیجیتال را در بردارد.
نمودار سازمانی جدید ستاد مرکزی شرکت ملی پست با نگاه توسعه ای در راستای پیاده سازی طرح تحول دیجیتال پست، بهره گیری از ظرفیت شرکت های دانش بنیان و کمک به رونق کسب وکارهای نوپا و الزام به توسعه راهبردی کسب و کار، پس از تحقیق و بررسی الزامات قانونی و طی جلسات هم اندیشی کارشناسی در کمیته ساختار شرکت متبوع تهیه و تدوین شده و در نهایت به تأیید سازمان امور اداری و استخدامی رسیده است.
همچنین بر اساس توافقات به عمل آمده با سازمان امور ادارای و استخدامی، نمودار سازمانی جدید شرکت ملی پست در سامانه ملی ساختار سازمانی دستگاه های اجرایی برای تأیید نهایی بارگذاری شده است.

 


برگرفته از: ictpress.ir