یازدهمین جلسه هیئت مدیره انجمن برگزار شد.

یازدهمین جلسه هیئت مدیره انجمن با حضور اعضای هیئت مدیره و برخی از مدیران انجمن و میهمانان در شرکت ملی انفورماتیک برگزار شد.

اعضای حاضر در جلسه، اعضای هیئت مدیره آقایان دکتر محمدصادق مفتح رییس انجمن، دکتر عباس معمارنژاد نایب رییس، دکتر سیدحسین پاریاب دبیرکل، دکتر محمدمراد بیات، دکتر امیرحسین مزینی، خانم دکتر نیلوفر مرادحاصل، خانم مهندس شعبان نژاد و برخی از مدیران انجمن آقای محمدمسعود سینکی فرد و خانم نیلوفرسادات پاریاب و نیز آقای دکتر مجتبی رییس صفری از اعضای هیئت موسس انجمن.

همچنین میهمانان و مدعوین جلسه، آقای دکتر ماهیار مدیرعامل شرکت ملی انفورماتیک، آقای دکتر مرشدی رییس دانشگاه نورث وست ارمنستان و تیم همراه، آقای دکتر شعبانی نیا استاد تمام دانشگاه شیراز و رییس وقت دانشکده آموزش های الکترونیکی دانشگاه مذکور

خلاصه مذاکرات و تصمیات جلسه:

 1. ابتدا نمایندگان دانشگاه نورث وست توضيحاتي در خصوص نحوه کار دانشگاه، ماموریت و نحوه همکاری با انجمن ارائه نمودند.
 2. دکتر شعبانی نیا در خصوص نحوه همکاری بین دانشگاه ها و انجمن ها در کشور چین و آمریکا در قالب Joint Venture توضیحاتی ارائه و نقش انجمن علمی تجارت الکترونیکی ایران را در ایجاد بستر آموزشی بسیار موثر و توانمند معرفی نمودند و  بر همکاری و کمک همه جانبه در این خصوص اعلام آمادگی نمودند.
 3. در ادامه موافقت گردید که با توجه به برگزاری دوره های تکراری در دانشگاه ها، تمرکز انجمن بر روی برگزاری دوره‌های خاص و منحصر بفرد باشد.  
 4. پس از اظهار نظر رییس، نایب رییس، دبیر کل و سایر اعضا، مدیران و میهمانان جلسه موارد ذیل در دستور کار قرار گرفت:
 5. مقرر گردید لیست دوره های مهارت محور بر اساس نیاز جامعه برای جلسه آتی تهیه گردد.
 6. مقرر گردید نامه ای با فرمت نیاز دوره های آموزشی برای ارسال به سازمانی تهیه گردد.
 7. مقرر گردید دستگاه ها و شرکت ها و سازمان های مهم شناسایی و بند 6 برای آنها ارسال شود.
 8. مقرر گردید توانایی ها و پتانسیل های اجرایی دوره های آموزشی تهیه و در جلسه آتی بررسی گردد.
 9. مقرر گردید فعالیت های برقراری ارتباطات بین المللی انجمن با دانشگاه ها و انجمن های موثر داخلی و خارجی بیشتر در دستور کار قرار گیرد.
 10. مقرر گردید تفاهم نامه فی­ما­بین انجمن و دانشگاه جامع انقلاب اسلامی تهیه و ارسال گردد.
 11. هیات مدیره مصوب نمود با توجه به اینکه دبیر کل انجمن، از اعضای هیات مدیره نیز می باشند تمام موارد مورد نیاز  و اجرایی را در جلسات هفتگی با مدیران و کارشناسان انجمن پیش برده و نتایج را در جلسات هیات مدیره انجمن اعلام نماید.
 12. چارت سازمانی انجمن تغییر و به تایید هیات مدیره رسید. همچنین احکام انتصاب مدیران انجمن توسط رییس انجمن به ایشان اعطا شد.
 • سرپرست واحد علم داده انجمن - سرکار خانم فاطمه شعبان نژاد
 • مدیر حقوقی انجمن - سرکار خانم نیلوفرسادات پاریاب
 • رییس مرکز آموزش انجمن - جناب آقای محمدمسعود سینکی فرد
0 نظر   |    چهارشنبه، 25 بهمن 1402 12:47

نظرها

ارسال یک نظر

تذکر: تگ‌های اچ‌تی‌ام‌ال مجاز نیستند