نهمین نمایشگاه تراکنش ایران

58 روز مانده به برگزاری نهمین رویداد بزرگ فناوری‌های مالی ایران، جزئیات برنامه‌های این رویداد با موضوع محوری «تاب‌آوری و نوآوری» در فراخوانی به اطلاع فعالان این حوزه رسید. این فراخوان و جزئیات برنامه تراکنش نهم، در سایت www.transaction.events نیز در دسترس علاقه مندان قرار دارد.

بنا به این گزارش، محمدمراد بیات؛ دبیرکل رویداد بین المللی Transaction و عضو هیئت مدیره انجمن علمی تجارت الکترونیکی ایران با ارسال نامه ‏ای به مدیران عالی بانک‏ ها و شرکت‌های این حوزه، از آن ها برای حضور فعال در این رویداد مهم دعوت کرد. نهمین نمایشگاه تراکنش ایران به مدت ۳ روز، از ۱۸ تا ۲۰ دی‌ماه ۱۴۰۲ در مرکز آفرینش‌های کانون پرورش فکری و هتل لاله  برگزار می‌شود.

تراکنش نهم در فضای نمایشگاهی با وسعت ۳۵۰۰ متر مربع و با تفاوت‌هایی در شکل و محتوا برپا خواهد شد. در این دوره حدود ۵۰ نشست‌ تخصصی و فرصت‌ گفتگوی B2B، با ۱۵۰ سخنران و عضو کمیته علمی، ۶۰ کارگاه معرفی محصول و با برنامه‌هایی متنوع میزبان اکوسیستم صنایع مالی، بانکی، پرداخت و فناوری است. پیش بینی می‌شود در این دوره نیز این رویداد بزرگ تخصصی مورد استقبال هزاران بازدید کننده قرار بگیرد که از قبل برای بازدید از نمایشگاه و رویدادهای جانبی آن ثبت نام کرده اند.

شرکت کنندگان در این دوره تراکنش ایران، شاهد برگزاری نشست‌های تخصصی با رویکردی نوآورانه، در کنار برپایی سه رویداد دیگر یعنی جشنواره چهره‌های ماندگار و مدیران موثر، جشنواره انتخاب محصولات برتر سال و جشنواره رساله دکتری سال و حضور پررنگ جمعی از بانک ها و شرکت‌های خارجی خواهند بود. در تراکنش نهم مسئولیت هماهنگی دعوت از بانک ها و شرکت‌های خارجی را Emin Event group برعهده دارد.

متن نامه دبیرکل این رویداد به مدیران عالی بانک ها و شرکت‌ها به این شرح است:

با سلام و احترام

با استعانت از خدای بزرگ، نهمین نمایشگاه تراکنش ایران (Transaction 2024)، ۱۸ تا ۲۰ دی‌ماه ۱۴۰۲ در مجموعه‌ای از امکانات گسترده مرکز آفرینش‌های کانون و هتل لاله واقع در خیابان فاطمی- خیابان حجاب به مدت ۳ روز برگزار می‌شود.

تدابیر لازم برای برگزاری شکوهمند این رویداد اندیشیده شده و برای بخش‌های مختلف از جمله بخش نمایشگاهی، میزگردها و نشست‌ها، کارگاه‌های معرفی محصول، بخش نوآوری و استارتاپی و چندین جشنواره از جمله: انتخاب محصولات برتر سال، انتخاب چهره‌های ماندگار و مدیران مؤثر، انتخاب رساله دکتری سال، توضیحات بیشتر در ۴‌ورق پیوست تقدیم حضور می‌گردد و اطلاعات تکمیلی در سایت www.transaction.events و QR کدهای در دسترس شماست.

لازم به ذکر است، امسال دو بخش بین‌المللی با حضور بانک‌ها و شرکت‌های کشورهای منطقه، اتحادیه شانگهای، بریکس و سازمان اقتصادی اکو و همچنین بخش «فناوران و بانکداران فردا» با همکاری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در دست اقدام و پیگیری است که متعاقبا اطلاعات دقیق این بخش‌ها نیز ارسال خواهد شد.

مستحضرید رویداد بزرگ فناوری‌های مالی ایران (Transaction) هرساله با نظم، شکوه و گستردگی ویژه‌ای برگزار می‌شود و حرکت بر مدار منافع ملی، فرصت بیان دیدگاه‌ها و دغدغه‌ها، توسعه بازار کسب و کارها و تعامل همه جانبه و خردمندانه اکوسیستم صنایع مالی، بانکی، پرداخت و فناوری از ویژگی‌های لاینفک این رویداد است.

از اینکه با دستور مساعد خود این رویداد ملی را در قالب اسپانسری، رزرو غرفه، مشارکت در جشنواره‌ها، کارگاه‌ها و نشست‌ها یاری می‌رسانید، صمیمانه سپاسگزاریم.

به پاس مشارکت ارزشمندتان، همکاران ما با نظم، فروتنی و احترام ویژه با شماره تلفن ۴۳۳۴۷ داخلی ۳۰۵ و شماره همراه ۰۹۲۰۹۵۰۱۹۲۹ پاسخگوی همکاران حضرتعالی درباره نحوه مشارکت و تحقق خواسته‌های شما هستند.

اطمینان داریم با حضور و مشارکت گرم و فعالانه سازمان تحت مدیریت حضرتعالی، تراکنش نهم به تحقق ایده محوری خود مبنی بر «تاب‌آوری و نوآوری» در شرایط کنونی دست خواهد یافت و سرود سرافرازی ایران با درخشش محصولات و خدمات کسب‌وکار شما نواخته خواهد شد و دیدگاه‌ها و دغدغه‌های خردمندانه جنابعالی در کانون توجه قرار خواهد گرفت.

0 نظر   |    چهارشنبه، 1 شهریور 1402 12:20

نظرها

ارسال یک نظر

تذکر: تگ‌های اچ‌تی‌ام‌ال مجاز نیستند