دعوت از اعضای حقیقی و حقوقی انجمن به عنوان مدرس در دوره ها و کارگاه های آموزشی

به اطلاع اعضای محترم انجمن می رساند، در راستای توسعه فعالیت های انجمن در سراسر کشور و نیز فعالیت های بین المللی، انجمن علمی تجارت الکترونیکی ایران از تمامی اعضای محترم (حقیقی و حقوقی) برای همکاری در برگزاری دوره های کوتاه مدت و کارگاه های آموزشی و نیز دوره های MBA و DBA به عنوان مدرس دعوت بعمل می آورد. دوره ها و کارگاه های آموزشی در حوزه های مختلف فناوری اطلاعات و ارتباطات و کاربردهای آن، از جمله :

- تجارت الکترونیکی، کسب و کار الکترونیکی، دولت الکترونیکی، بانکداری الکترونیکی، اقتصاد دیجیتال، سلامت الکترونیکی، گردشگری الکترونیکی، و ... .

- کلیه زبان های برنامه نویسی 

- سیستم های بین المللی کدگذاری کالا و خدمات

- سیستم های بنیادی برای یکپارچه سازی مانند برنامه ریزی منابع سازمانی (ERP)، مدیریت فرآیندهای کسب و کار (BPMS)، مدیریت ارتباط با مشتری (CRM)، مدیریت زنجیره تامین الکترونیکی (ESCM)، زنجیره ارزش (Value Chain)، و ... .

- ابزارها و سیستم های نوین و کارکردهای آن مانند بلاک چین، اینترنت اشیاء، فین تک و ... .

- هوش مصنوعی و کاربرد آن در حوزه ها و صنایع مختلف مانند: کاربرد هوش مصنوعی در صنعت، در تجارت، در بورس، در سلامت، و ... .

- .....

لذا از کلیه عزیزان دعوت می شود رزومه خود را حداکثر تا تاریخ 15 دی ماه 1402 به آدرس زیر ارسال نمایند. بدیهی است کمیته فنی انجمن پس از بررسی رزومه افراد، از افراد واجد شرایط برای انجام مصاحبه و ادامه فرآیند آن دعوت بعمل خواهد آورد. 

روابط عمومی انجمن علمی تجارت الکترونیکی ایران

 

آدرس الکترونیکی ارسال رزومه :

educationofieca@gmail.com

0 نظر   |    سه‌شنبه، 2 آبان 1402 19:52

نظرها

ارسال یک نظر

تذکر: تگ‌های اچ‌تی‌ام‌ال مجاز نیستند