وبینار 'توسعه کسب و کار در حوزه بین الملل' - دوشنبه 12 دی ماه 1401 ساعت 9:30 صبح به وقت ایران - ادامه دارد

هدف وبینار، ارائه ی راهکارهای موثر در جهت گسترش بازار فروش محصولات و خدمات شرکت های ایرانی در خارج از ایران می باشد.

در این راستا، از مدیرعامل شرکت PurpleZ، آقای نوید نور، با یک تجربه بسیار عالی در این حوزه دعوت شده است تا این وبینار را با همکاری دانشگاه های ایران برگزار نمایند.

 

دفتر اصلی شرکت PurpleZ در ایالت کالیفرنیا شهر لس آنجلس قرار دارد. با وجود بسیاری از استارتاپ های تخصصی توسعه استراتژیهای کسب و کار ، رقابت ها در نزدیکی سیلیکن ولی استنفورد بسیار نفس گیر است، اما این شرکت با تجربه و توانمندی قابل توجهی که داشته، موفق شده است در سال گذشته در جمع سه شرکت برتر استراتژی توسعه کسب و کار در ایالت کالیفرنیا قرار گیرد.

آدرس سایت شرکت:

www.PurpleZ.com

آیدی کانال یوتیوب (به روز):

PurpleZ Marketing

 

شرکت PurpleZ تاکنون به توسعه حدود 200 استارتاپ در سراسر دنیا کمک کرده است تا بازار فروش شان را با موفقیت توسعه دهند. تعدادی از این استارتاپ ها از ایران هستند.

نمونه ها:

استارتاپ دکانتمنیا که نزدیک به حوزه آکادمیک است و توسط کارآفرینان ایرانی در حوزه کاهش آلودگی های محیطی توسعه یافته است به آدرس زیر جهت مطالعه تقدیم می گردد:

www.decontamina.com

مثال هایی از استارتاپ های ایرانی در حوزه کسب و کارهای عمومی مانند صنعت مد و پوشاک هستند که موفق شده اند با دریافت خدمات استراتژی های توسعه این شرکت تا طراحی مد و لباس برای اینفلوئنسرها و هنر پیشه های معروف آمریکایی مانند Paris Hilton پیش بروند:

www.pedramcature.com

مثال هایی از شرکت هایی وجود دارند که برای رقابت ورود به مناقصه های سیستم های امنیتی سازمان های حساسی مانند پنتاگون از خدمات استراتژی این شرکت بهره برده اند. همچنین شرکت هایی بزرگی همچون تویوتا و مرسدس بنز و بسیاری از برندهای مطرح بین المللی نیز برای لوکالایز شدن در بازار فروش در غرب آمریکا از PurpleZ خدمات استراتژی فروش و دریافت کرده اند و مشتریان این شرکت می باشند. جهت اطلاعات بیشتر در مورد مشتریان می توانید به وبسایت شرکت مراجعه فرمایید.

 

مدیرعامل این شرکت، آقای نوید نور، در این وبینار از تجربه و همچنین راهکارهای عملی توسعه کسب و کارهای ایرانی به حوزه بین الملل صحبت خواهند کرد. همچنین ایشان قصد دارند در این وبینار (و ورکشاپ اشاره شده در پوستر) به بسیاری از ایده هایی که در کشورهای توسعه یافته با موفقیت اجرا شده اند اما هنوز وارد ایران نشده اند صحبت کنند. همانطور که مستحضر هستید استارتاپ هایی مانند اسنپ و دیجیکالا به تاخیر حدود 10 سال وارد ایران شدند.

این وبینار با حمایت دفتر بین الملل دانشگاه صنعتی شاهرود و لذا به صورت کاملا رایگان میزبان کلیه علاقمندان از کلیه صنوف به برندسازی و فروش به ویژه در حوزه بین الملل می باشد. خواهشمند است به اطلاع کلیه علاقمندان، دوستان و آشنایان خود در سراسر کشور برسانید تا بهره مند گردند.

 

پوستر کنفرانس به همراه یک ویدیو از معرفی ضمیمه می باشد.

تاریخ برگزاری: 12 دی 1401 (دوشنبه)

زمان برگزاری: 09:30 صبح به وقت ایران

 

لینک ثبت نام در این وبینار (چنانچه قبلا ثبت نام نکرده اید):

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd1sI5AnTSGuKRKYYsi3EbJo0qXxhisLwfalOfiQ2xrCD0heA/viewform

0 نظر   |    دوشنبه، 5 دی 1401 18:40

نظرها

ارسال یک نظر

تذکر: تگ‌های اچ‌تی‌ام‌ال مجاز نیستند