به گزارش شبکه خبری ICTPRESS به نقل از روابط عمومی سازمان نصر استان تهران، مهلت معرفی نماینده شرکت‌ها در مجمع و رأی‌گیری انتخابات دوره ششم هیأت‌مدیره و بازرس تا روز سه‌شنبه 27 آبان‌ماه تمدید شد.

مجمع سالانه و انتخابات هیأت­‌مدیره و بازرس سازمان نظام صنفی رایانه‏‌ای استان تهران روز پنج‌شنبه 99/08/29 به شکل غیرحضوری و از طریق سامانه برخط برگزار می‏‌شود. از این رو نیاز است که اعضای دارای حق رأی در شاخه شرکت‌‌ها با مراجعه به پورتال سازمان، نماینده خود را برای شرکت در مجمع و انتخابات معرفی کنند.

بر طبق اساسنامه سازمان، نماینده معرفی شده باید مدیرعامل یا یکی از اعضای هیأت‌‌مدیره شرکت باشد.

اعضا برای معرفی نماینده شرکت خود می‌توانند با مراجعه به پورتال سازمان و ورود به حساب کاربری خود، گزینه «نماینده جهت حضور در مجمع» را انتخاب کنند. در این صفحه ضمن درج مشخصات نماینده شامل: نام و نام خانوادگی، کد ملی و شماره تلفن همراه، نیاز است روزنامه رسمی را که موید مدیرعامل یا عضو هیأت‌مدیره بودن نماینده معرفی شده شرکت است، به همراه معرفی‌‌نامه با مضمون «معرفی نماینده برای شرکت در مجمع عمومی و حضور در انتخابات هیأت‌‏مدیره و بازرس سازمان نظام صنفی رایانه‏‌ای استان تهران»، بارگزاری کنند.

احراز هویت فرد معرفی شده توسط سامانه شاهکار انجام می‌‏شود. بنابراین ضروری است کد ملی نماینده و شماره تلفن همراه اعلام شده با یکدیگر مطابقت داشته باشد. برای اعضایی که تا روز سه‌شنبه 27 آبان‌ماه نسبت به معرفی نماینده اقدام کنند، تطابق کد ملی و شماره تلفن همراه نماینده از طریق سیستم شاهکار کنترل و در صورت مغایرت، اطلاع‌رسانی لازم به منظور تغییر نماینده انجام خواهد شد.

شایان توجه است که در صورت معرفی نشدن نماینده در این مهلت و وجود هر گونه مغایرت، نماینده معرفی شده امکان ورود به سامانه انتخابات را نخواهد داشت.


برگرفته از: ictpress.ir