برگزاري اولین همایش 'کارآفرین خود باشید' در مرکز ملی شماره گذاری کالا و خدمات ایران با سخنرانی دبیر کل انجمن

در راستای یکی از استراتژی های رئیس GS1 ایران در خصوص معرفی استانداردهای بین المللی در حوزه تجارت الکترونیکی برای استفاده کسب و کارها و رونق اقتصادی، مرکز ملي شماره گذاري كالا و خدمات ايران اولین همایش خود در خصوص کارآفریني و توسعه کسب و کارهای اینترنتی را برگزار نمود.

با توجه به شرایط اقتصادی کشور ارائه راهکارهای بین المللی برای برون رفت از وضعيت ناپايدار كنوني برای همه کسب و کارها می تواند مفید باشد.

مطالبی که در این همایش ارائه گردید ایده های زیادی برای کسب و کارها و کارآفرینان به همراه داشت. مهندس سید حسین پاریاب بر این باور است که جوانان ایراني می توانند کارآفرین خود باشند و موجبات ایجاد اشتغال و توليد ثروت را فراهم نمایند. او خطاب به جوانان توصيه كرد كه نبايد از شكست هراسي داشته باشند چرا كه حتي شكست از عدم حركت بهتر است و در رسيدن به مقصود يك گام به جلو است و ان تجربه اي است كه براي كارافرين به ارمغان مي اورد. وی در ادامه به بزرگترین رویداد بین المللی که مرکز در ابتدای سال ۹۸ برگزار می کند اشاره نمود. این همایش بزرگترین مسابقه استارت آپی جهانی با موضوعات اینترنت اشیا، بلاک چین، بيگ ديتا، شهرهاي هوشمند، تجارت الکترونیکی، زنجيره تامين الكترونيكي و راهكارها و استانداردهاي جي. اس. ١ را شامل می شود.

در بخش دیگر از این همایش آقای دکتر افشین گلستان نکاتی در خضوص کارآفرینی و تجربيات خود را به عنوان كارافرين برتر ارائه نمودند. همچنین آقای سهیل شهیدی در خصوص کسب درآمد دلاری و راهکارهای نقد کردن آن و رمز و راز موفقیت خود در کسب و کار به عنوان کارآفرین برتر صحبت کردند.

در ادامه کارشناسان مرکز   سرفصل های اولین دوره  دیجیتال مارکتینگ با استاندارد های GS1 را برای شرکت کنندگان معرفی کردند و آقای مهندس حسینی در خصوص کمکی که استانداردهای جهانی به کسب و کارهای الکترونیکی می نمایند را ارايه کردند.

شايان ذكر است كه مطالب این دوره برای استفاده عموم به صورت رایگان در سایت اطلاع رسانی مرکز ملی شماره گذاری کالا و خدمات ایران قرار خواهد گرفت.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0 نظر   |    جمعه، 13 مهر 1397 1:47

نظرها

ارسال یک نظر

تذکر: تگ‌های اچ‌تی‌ام‌ال مجاز نیستند