برگزاری پنجمین جلسه هیئت مدیره انجمن علمی تجارت الکترونیکی ایران در سال 1402

پیرو برگزاری جلسات ماهانه هیئت مدیره انجمن علمی تجارت الکترونیکی ایران، پنجمین جلسه هیئت مدیره در تاریخ 28 امردادماه 1402 برگزار شد. این جلسه با حضور تمامی اعضای هیئت مدیره (دکتر محمدصادق مفتح رییس هیئت مدیره، دکتر عباس معمارنياد نایب رییس، دکتر سیدحسین پاریاب دبیر کل و عضو هیئت مدیره و آقایان دکتر محمدمراد بیات و دکتر امیرحسین مزینی دیگر اعضای هیئت مدیره انجمن و نیز سرکارخانم دکتر نیلوفر مرادحاصل و سرکار خانم مهندس فاطمه شعبان نژاد اعضای علی البدل هیئت مدیره برگزار شد.

در این جلسه ابتدا دبیرکل انجمن خلاصه ای از وضعیت اقدامات انجام شده و آتی انجمن را برشمردند و سپس خانم مهندس شعبان نژاد ضمن اشاره به اهمیت داده در کسب و کارها، لزوم راه اندازی یک مرکز علم داده در انجمن را ارائه نمودند و پس از طرح سوالات از سوی حاضرین، مقرر شد اطلاعات تکمیلی را در جلسه بعد ارائه نمایند.

در ادامه آقای دکتر بیات با ارائه توضیحات مبسوطی به جشنواره رساله دکتری سال که قرار است همزمان با برگزارینهمین نمایشگاه تراکنش ایران برگزار شود پرداختند و پس از هماهنگی های لازم، آقایان دکتر محمدصادق مفتح، دکتر عباس معمارنژاد و دکتر محمدمراد بیات (اعضای هیئت مدیره انجمن) و همچنین دکتر علی اکبر جلالی (عضو هیئت موسس انجمن) در شورای سیاستگذاری و آقای دکتر امیرحسین مزینی (عضو هیئت مدیره انجمن) به عنوان دبیر کمیته علمی معرفی شدند. شایان ذکر است که جشنواره رساله دکتری سال با هدف شناسایی و تقدیر از تلاش علمی نخبگان و متخصصان ایرانی است که برای اولین بار در رویداد تراکنش ایران برگزار می شود. این جشنواره به همت مرکز فابا و انجمن علمی تجارت ابکترونیکی ایران در دستور کار قرار گرفته است.

0 نظر   |    چهارشنبه، 1 شهریور 1402 13:48

نظرها

ارسال یک نظر

تذکر: تگ‌های اچ‌تی‌ام‌ال مجاز نیستند