اطلاعات «اپل» از پشت شیشه‌های ساختمان به سرقت رفت

ساختمان شیشه ای اپل که  به سبب طراحی زیبا و منحصر به فردش مشهور شده ، حاشیه هایی مثل غفلت کارمندان از کار ، جمع شدن تماشاچی ها و مواردی مشابه را ایجاد کرده است .

به گزارش سرویس آی تی انتخاب به نقل از دیجیتال ترندز ، ساختمان شیشه ای اپل حاشیه ساز شده است .ساختمانی که پیش از این به علت هزینه های ساخت و طراحی خیره کننده مشهور بود ، اکنون با حواشی عجیب و غریبی دست و پنجه نرم می کند .

یک سال از زمانی که اپل فضای شیشه ای جدید خود را راه اندازی کرد می گذرد . فضایی فوق العاده زیبا و سرشار از شیشه هایی شفاف که قرار بود روحیه همکاری و هماهنگی را بین کارکنان ترویج کند .

اما به نظر می رسد به جای همکاری و همراهی کارمندان ماجراهای دیگری کارمندان اپل را درگیر کرده اند . یکی از مشکلاتی که به نظر می رسد این روزها به لطف ساختمان شیشه ای رواج پیدا کرده سرقت اطلاعات است . فاش شدن مورادی که برخی کارمندان قرار نبوده تا پیش از زمانی معین مطرح کنند و اکنون از طریق شفاف بودن دیوارها امکان پذیر شده .

موضوع بعدی ، تلاش کارمندان برای باور پذیر تر کردن دیوار ها است . درواقع داده های ذهنی کارمندان باعث شده آن ها با چسباندن مواردی به دیوارها ، تلاش کنند ، فضای اتاق خود را مخصوص به خود کنند ، این موضوع زیبایی ظاهری این بنای شیشه ای را از میان برمی دارد .

در نهایت این که طی هفته های اخیر تعدادی از کارمندان اپل به قدری به شیشه های خیره شده و محوب دیوارها بودند که دچار خطای دید شده و فاصله خود با شیشه ها را تشخصی نداده اند، در نتیجه با دیوار شیشه ای برخورد کرده و زخمی شده اند . جالب تر از همه این که احتمال می رود اپل برای حل مشکل آخر تعدادی نیرو را برای کنترل مشکل برخورد با دیوار ، در اطراف دیوارهای پر تردد مستقر کند . تا مانع از حوادث شوند .

منبع: انتخاب

0 نظر   |    شنبه، 28 بهمن 1396 17:44

نظرها

ارسال یک نظر

تذکر: تگ‌های اچ‌تی‌ام‌ال مجاز نیستند