شرایط عضویت در انجمن علمی تجارت الکترونیکی ایران

انجمن علمی تجارت الکترونیکی ایران به ‌منظور گسترش، پیشبرد و ارتقای علمی تجارت الکترونیکی و توسعه کیفی نیروهای متخصص و بهبود بخشیدن به امور آموزشی و پژوهشی در زمینه‌­های تجارت الکترونیکی، تأسیس ‌شده است. انواع عضویت در انجمن علمی تجارت الکترونیکی ایران به شرح زیر می ‏باشد:

v     عضويت پيوسته: موسسان انجمن و کليه افرادی که حداقل دارای درجه کارشناسی ارشد در رشته تجارت الکترونیکی و رشته­های وابسته باشند، می­توانند به عضویت پیوسته درآیند.

v     عضويت وابسته: اشخاصی که دارای درجه کارشناسی هستند و مدت 5 سال به نحوی در يکی از رشته های مذکور در بند فوق شاغل باشند.

v      عضويت دانشجويی: کليه دانشجويانی که در رشته­های تجارت الکترونیک، مهندسی فناوری اطلاعات، مهندسی کامپیوتر، مهندسی صنایع، مدیریت ، اقتصاد و سایر رشته­های مرتبط به تحصيل اشتغال دارند.

v      عضويت افتخاری: شخصيت­‏های ايرانی و خارجی که مقام علمی آنان در زمينه تجارت الکترونیکی حایز اهميت خاص باشد، يا در پيشبرد اهداف انجمن کمک های موثر و ارزنده ای نموده باشند.

v     اعضای حقوقی: سازمان­ها و شرکت­هایی که در زمینه­های علمی و پژوهشی مربوط فعاليت دارند، می توانند به عضويت انجمن درآيند.

مراحل عضویت در انجمن علمی تجارت الکترونیکی ایران برای اعضای حقیقی و حقوقی به شرح زیر می ‏باشد:

1-     جهت عضويت در انجمن علمی تجارت الکترونیکی ايران مي­توانيد از بخش "عضویت" و لینک "درخواست عضویت" (از صفحه اول سايت) اقدام نمایید.

2-     پس از پرنمودن فيلدهاي فرم و قراردادن مدارک مربوطه، عضویت شما حداکثر در طی دو روز کاری به تایید اولیه می­رسد. پس خواهشمند است كليه فيلدها را با دقت و صحت (خصوصاً تلفن، تلفن همراه و آدرس پست الكترونيكی) تكميل نماييد تا در صورت مشکل با شما تماس گرفته شود.

3-     پس از تایید اولیه، اعضا می توانند با استفاده از پرداخت آنلاین که در صفحه شخصی آن ها فعال شده است، اقدام به پرداخت حق عضویت خود نمایند.

 

v     مبلغ حق عضویت سالانه­ی اعضای حقیقی:

·         عضویت پیوسته و وابسته: 400.000 ريال

·         عضویت دانشجویی: 200.000 ريال

v     مبلغ حق عضویت سالانه­ی اعضای حقوقی:

·         عضویت حقوقی:4000.000 ريال

 

4-     پس از پرداخت حق عضویت، عضویت شما به تایید نهایی خواهد رسید.